Movies
Ratings
744
CocoRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 2.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
Lights OutRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5