Titles you rated
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.0- The Future DiaryRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 2.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Beyond The BoundaryRated ★ 3.0