Titles you rated
Jurassic WorldRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 2.0
High School MusicalRated ★ 0.5
Han Gong-juRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 0.5
PinocchioRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.5
AntzRated ★ 4.0
CasperRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5