Titles you rated
SunnyRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 4.5
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0