Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Ted LassoRated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 4.0
Ted Lasso Season 3Rated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Obi-Wan KenobiRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Ash vs Evil DeadRated ★ 3.5
Ash vs Evil DeadRated ★ 3.5
Ash vs Evil DeadRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Lucky LouieRated ★ 5.0