Series
Ratings
16
Reply 1997Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5