Titles you rated
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
SawRated ★ 5.0