Titles you rated
ArrivalRated ★ 3.0
The Great WallRated ★ 2.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Paranormal Activity 4Rated ★ 2.5
Paranormal Activity 3Rated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0- City of DamnationRated ★ 2.0
The Last GodfatherRated ★ 0.5
Black HouseRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
Pale MoonRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 3.5