Titles you rated
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 2.0
HarbinRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 2.5
Moonlit WinterRated ★ 3.0
45 YearsRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
CobwebRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
FallRated ★ 2.5
The TreacherousRated ★ 1.0
SoulRated ★ 4.0