Series
Ratings
168
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 4.5
Alice in BorderlandRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
You Season 5Rated ★ 5.0
You Season 4Rated ★ 3.5
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 4.0
Fool Me OnceRated ★ 4.0
Elite Season 5Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Lupin Part 3Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Ozark Season 4 Part 2Rated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5