Series
Ratings
61
Miss KoreaRated ★ 4.5
Missing YouRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5- Pink LipstickRated ★ 3.5
Cutie PieRated ★ 4.0
Pure in HeartRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 5.0
Temptation of an AngelRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.0
Hello! My LadyRated ★ 3.5
Golden BrideRated ★ 4.0- Rainbow RomanceRated ★ 4.0
Wild RomanceRated ★ 4.0- Smile, YouRated ★ 4.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 3.5