Titles you rated
Northern Limit LineRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
HindsightRated ★ 3.0
The Foul KingRated ★ 1.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5