Movies
Ratings
70
AvatarRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 3.5
Tone-Deaf ClinicRated ★ 2.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.5
Happy FeetRated ★ 3.5
Children...Rated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 4.0