Titles you rated
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0