Titles you rated
She Was PrettyRated ★ 5.0
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.0
Angel EyesRated ★ 3.0
Man from the EquatorRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
SignRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Angry MomRated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Incarnation of MoneyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5