Titles you rated
Mourning GraveRated ★ 2.0
Small Town RivalsRated ★ 2.5
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 0.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5
New WorldRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.0
Crimson PeakRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 3.5