Titles you rated
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 1.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
TenetRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0