Titles you rated
Green BookRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Life is FruityRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
The BabadookRated ★ 2.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 2.5
The Florida ProjectRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.0
Crazy First LoveRated ★ 1.5
Jenny, JunoRated ★ 1.0
CocoRated ★ 4.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 4.0