Titles you rated
StrangerRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 3.5
Love Story in HarvardRated ★ 3.0- DamoRated ★ 3.5
Miss MermaidRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.5
Big ThingRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
On AirRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.5