Titles you rated
CluelessRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 2.5
The Kissing BoothRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 0.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5