Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
EXchange Season 2Rated ★ 2.5
Young Royals Season 2Rated ★ 4.5
Young Royals Season 1Rated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 4.5
Ted Lasso Season 3Rated ★ 4.5
Ted LassoRated ★ 3.5
Ted LassoRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
Semantic ErrorRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5
DickinsonRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 3.0