Movies
Ratings
30
Die HardRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 2.0
ShrekRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 4.0