Titles you rated
DunkirkRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 5.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 1.0
AvatarRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 1.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
A Man Called OveRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 1.0
Frozen FeverRated ★ 1.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 1.5
The PiratesRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
BraveRated ★ 1.5