Movies
Ratings
219
Hachi-koRated ★ 3.5
Dolphin TaleRated ★ 4.0
My WayRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Just Friends?Rated ★ 1.5
A Christmas CarolRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 2.5
PapermanRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 4.5
Planet of the ApesRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0