Movies
Ratings
320
DogtoothRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 3.5
LeonRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 2.5
FluRated ★ 2.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 2.5
We Bought a ZooRated ★ 2.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 3.0
Attila MarcelRated ★ 3.5
After LifeRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 3.5