Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
True NorthRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
Just FriendsRated ★ 3.5
CluelessRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
Voices of a Distant StarRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Love at First SightRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Someone You LovedRated ★ 3.5
NanaRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5