Titles you rated
Go Back CoupleRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 2.5
Dr. RomanticRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0