Titles you rated
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 2.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Sense8Rated ★ 4.0