Movies
Ratings
95
The ThroneRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
SecretRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
HancockRated ★ 2.0
Men in Black IIRated ★ 2.5
LeonRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Texas Chainsaw 3DRated ★ 2.0
The ClientRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 2.5