Titles you rated
Tai-Chi MasterRated ★ 4.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 3.0
The Mask of ZorroRated ★ 3.0
King KongRated ★ 2.5
Porco RossoRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Solid State SocietyRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex - The Laughing ManRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 2.5
Fight ClubRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 2.5
Ghost in the Shell Arise: Border 1 - Ghost PainRated ★ 2.5
The Classified FileRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 1.5
RoboCopRated ★ 2.0