Titles you rated
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.5
Wonderful NightmareRated ★ 2.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 2.5
C'est Si BonRated ★ 2.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0