Movies
Ratings
15
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0