Series
Ratings
26
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.0
Chief KimRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Wild RomanceRated ★ 3.0