Titles you rated
Underworld: EvolutionRated ★ 2.5
Pan's LabyrinthRated ★ 1.5- D-WarRated ★ 1.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.5
King KongRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.5
Free Willy 3: The RescueRated ★ 3.0
Free Willy 2 - The Adventure HomeRated ★ 4.0
KopsRated ★ 4.0
Meet the SpartansRated ★ 1.5
Snake in the Eagle's ShadowRated ★ 2.0
SuperbadRated ★ 3.0
Heaven's SoldiersRated ★ 5.0
Taxi 4Rated ★ 5.0
Two GuysRated ★ 3.0
Taxi 3Rated ★ 5.0
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 1.5
Hi, Dharma 2: Showdown In SeoulRated ★ 4.5
Shanghai NoonRated ★ 4.0