Movies
Ratings
468
Bewitching AttractionRated ★ 3.0
Demolition ManRated ★ 4.0
The DuchessRated ★ 3.5
Venus TalkRated ★ 3.5
The Ides of MarchRated ★ 3.5
The InsiderRated ★ 3.5
JuniorRated ★ 3.5
Curse of the Golden FlowerRated ★ 4.0
The Perfect StormRated ★ 3.5
A Time to KillRated ★ 4.0
Talk to HerRated ★ 4.5
The IsleRated ★ 3.5
The General's DaughterRated ★ 4.0
Red EyeRated ★ 3.5
The LoverRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.5
Donnie BrascoRated ★ 3.5
PsychoRated ★ 4.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.0- The HairdresserRated ★ 3.5