Movies
Ratings
737
Your Name.Rated ★ 4.5
MoanaRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Pete's DragonRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 3.0
SullyRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.0
CanolaRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.5
ThorRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.0
GoosebumpsRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 2.5