Titles you rated
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Chicago TypewriterRated ★ 2.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 4.0
Live Up To Your NameRated ★ 2.0
Temperature of LoveRated ★ 1.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.0
Secret LoveRated ★ 2.0
Good DoctorRated ★ 2.0
MisaengmulRated ★ 5.0
Avengers Social ClubRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0