Movies
Ratings
621
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.0
DumboRated ★ 2.5
ObsessedRated ★ 5.0
Stuart Little 2Rated ★ 3.0
Cats & DogsRated ★ 3.0
SpawnRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 5.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
The Lost BladesmanRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The Three MusketeersRated ★ 2.5
The Karate KidRated ★ 4.0
Legend of the Millennium DragonRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 3.0
TremorsRated ★ 2.5
The WhistleblowerRated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 4.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0