Series
Ratings
90
Doctor WhoRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 3.0- Yu Yu HakushoRated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0
- Solitary Gourmet SPRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 5.0- SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.5
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5