Titles you rated
CallRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 5.0- Love ResetRated ★ 3.5
Don't Buy the SellerRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
PawnRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.5
Jung_eRated ★ 4.0
Spiral: From the Book of SawRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
TrollRated ★ 1.5
Jurassic World: DominionRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
Resident Evil: Welcome to Raccoon CityRated ★ 0.5
Resident Evil: VendettaRated ★ 4.0
PreyRated ★ 3.5