Series
Ratings
20
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Resident Evil: Infinite DarknessRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 3.0
HawkeyeRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
Oats StudiosRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Strangers From HellRated ★ 4.0
Prank EncountersRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
The MistRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Another LifeRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0