Movies
Ratings
534
John CarterRated ★ 2.5
Mr. GoRated ★ 3.0- Almost CheRated ★ 0.5
Ghost HouseRated ★ 1.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 3.5
Rough CutRated ★ 4.0
Dante's PeakRated ★ 3.0
Police Story 2Rated ★ 5.0
The Expendables 2Rated ★ 5.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 5.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 3.5
Into the MirrorRated ★ 3.0
Once a ThiefRated ★ 5.0
Four Weddings and a FuneralRated ★ 3.0
Project ARated ★ 3.0
ContagionRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.5
KaliforniaRated ★ 2.0