Titles you rated
Hi Bye, Mama!Rated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 1.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Familiar WifeRated ★ 5.0
The Miracle We MetRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 0.5
Live Up To Your NameRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Avengers Social ClubRated ★ 3.5
Saimdang, Memoir of ColorsRated ★ 5.0
The RebelRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 0.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
BigRated ★ 0.5
The Sound of Your HeartRated ★ 1.0
Reply 1988Rated ★ 0.5
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 0.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5