Titles you rated
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 4.0
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 4.0
CountdownRated ★ 3.0
Dumb and DumberRated ★ 3.0
Police StoryRated ★ 2.5
Man on FireRated ★ 5.0
Hot FuzzRated ★ 4.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 4.0
BeanRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 4.0
KillersRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 5.0
The Mask of ZorroRated ★ 3.0