Movies
Ratings
27
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
King KongRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0