Movies
Ratings
157
The HousemaidRated ★ 3.0
Free WillyRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.0
UnfaithfulRated ★ 3.5
Il MareRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 4.5
Seven DaysRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 3.0
ThirstRated ★ 2.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
TyphoonRated ★ 0.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
The IllusionistRated ★ 3.0