Titles you rated
AlwaysRated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.5
TRON: LegacyRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
PassengersRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.5
Children...Rated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.5