Movies
Ratings
35
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 4.5
Paradise MurderedRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
The Painted VeilRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.5