Titles you rated
Sean Combs: The ReckoningRated ★ 3.0
Alien: EarthRated ★ 1.5
Reply 1988Rated ★ 4.0- World War II: From the FrontlinesRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
The Silent SeaRated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
One Hundred Years of SolitudeRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Shop of the LampRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 2.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Uncle SamshikRated ★ 1.0- FeelingsRated ★ 3.0
LTNSRated ★ 3.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0