Titles you rated
The OutpostRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 5.0- The Furthest End AwaitsRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.0
1917Rated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 4.5
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 2.5
The BronzeRated ★ 5.0
Super Greed: The Fight for FootballRated ★ 4.0
Vampire AcademyRated ★ 1.5
MoneyballRated ★ 3.0
SpencerRated ★ 1.0
Top GunRated ★ 2.0
Men in Black InternationalRated ★ 2.5